Гурток "В доброму світі дідуся Василя"

Посібник: "В доброму світі дідуся Василя" має стати в нагоді вихователям дитячих садків у проведенні гурткової роботи починаючи з раннього  до старшого віку.

Подані розробки занять гуртка відповідають вимогам Базової програми розвитку дітей дошкільного віку "Я у Світі".

Така робота допоможе познайомити малят з творчою спадщиною видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Матеріал, що міститься в посібнику, різноманітний та цікавий. Чітко розмежовані конкретні місячні теми, що відповідають оповіданням та казкам, до яких підібрані заняття з дидактичними іграми, матеріалом та обладнанням.

Заняття  гуртка проходить в ігровій формі, адже дідусь Василь живе у казці, приходить в гості до дітей із своїми повчальними історіями, спілкується за допомогою телефона, звукового листа, допомагає малятам пізнати світ природи, світ професій, навчає праці, спілкування, ставить перед дітьми завдання і запитує, що нового, корисного дізналися, виготовили  під час гурткової роботи.

Сподіваємось, що запропонований посібник стане у нагоді педагогам дошкільних навчальних закладів та закладів освіти, які хочуть досягти того, щоб діти росли гармонійно розвиненими, творчими особистостями.

Програма роботи гуртка
Гурток В доброму світі дідуся Василя.rar
compressed file archive 3.5 MB
Додаток до роботи гуртка
Перспективне планування до Збережемо сві
Microsoft Word Document 46.1 KB