Кравченко Н.П., спеціаліст,"вихователь-методист"

План роботи гуртка "Зелена аптека" лікаря Айболить"

Цей посібник, «Зелена аптека» лікаря Айболить», має стати в нагоді вихователям дитячих садків у проведенні гурткової роботи за поданими циклами лабораторних робіт . Він пропонує  розробки занять, що відповідають  вимогам змісту  Базового компоненту дошкільної освіти. Вони допоможуть познайомити малят з природою рідного краю, лікувальними властивостями лікарських рослин, звичаями та традиціями рідного народу пов’язаними з рослинним світом, тощо.

     Розробки, представлені в посібнику, розкривають теми «Ліки на городі», «Цілющі ягоди», «Дерева - лікарі», «Лікарські трави».

    Матеріал, що міститься в посібнику, різноманітний та цікавий: історичні та енциклопедичні довідки про рослини, їх лікувальні властивості та виготовлення ліків, легенди, віршовані твори, загадки, скоромовки, прислів’я, приказки тощо. І все це ігровій формі, адже Айболить живе у казці, і спілкуватися з ним можна за телефоном  або   проводити телемости, на яких знаменитий лікар ставить перед дітьми завдання і запитує, що нового, корисного дізналися під час роботи гуртка.

    Діти відкриють для себе дивовижний світ природи через пошуково-дослідницьку , пізнавальну діяльність, збагатять власний словниковий запас.

    Сподіваємось, що запропонований посібник стане у нагоді вихователям дошкільних навчальних закладів та батькам, які хочуть досягти того, щоб малюки росли гармонійно розвиненими, творчими особистостями.

План гурткової роботи.docx.docx
Microsoft Word Document 4.8 MB