Шановні друзі!

      Від імені педагогічного колективу закладу дошкільної освіти № 6 "Золотий ключик" я маю честь вітати Вас на нашому сайті. Маємо надію, що цей сайт допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, що наше завдання – це не просто розвиток, навчання та виховання дітей, а підготовка лідерів майбутнього. Ваш малюк, що робить сьогодні перші самостійні кроки, буде прокладати свою дорогу в житті в держави,  несхожій на ту, в якій виросли минулі покоління. Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент, що дасть йому змогу вирости не просто пасивним спостерігачем, а самостійним будівником власного майбутнього та майбутнього своєї країни.

 

З повагою, директор ЗДО №6 "Золотий ключик"

Македон Валентина Василівна  

  

                "  Дитинство, дитячий світ – це світ особливий. Щоб мати доступу в цей казковий палац, ім'я  якому – Дитинство, Ви повинні перевтілитись, стати в якійсь мірі дитиною – тільки за цієї умови Вам доступна буде мудра влада над людиною-дитиною."

 

В.О. Сухомлинський

 

 

  Заклад дошкільної освіти  № 6 "Золотий ключик" було здано до експлуатації  в липні 1988 року. Вже восени дитячий садок гостинно зустрів своїх перших вихованців.  

  На даний час в садку функціонує 6 груп: 2 – для дітей раннього віку та 4 – для дітей дошкільного віку, в яких виховується та навчається 147 малят. Весь колектив: завідуюча, методист, медсестра, вихователі, завгосп, помічники вихователів, кухарі та інші працівники дбають про створення якнайкращих умов для малечі. 
   Заклад дошкільної освіти № 6 задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. 
   Головною метою у здійсненні освітнього процессору є оздоровлення, виховання та всебічний розвиток дітей дошкільного віку. 
   Діяльність нашого закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

 

  • збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей;
  • формування особистості дитини;
  • розвиток її творчих здібностей та нахилів;
  • набуття нею соціального досвіду;
  • готовності продовжувати освіту.

 

  Зміст роботи закладу дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється згідно Базової освітньої програми розвитку дитини дошкільного віку від 2 до 7 років "Дитина".  

  Навчальний рік в  закладі освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня. За дитиною зберігається місце в дитячому садку на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також на оздоровчий період (75 днів).   

     
    Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. 


     Щоденний графік роботи дошкільного закладу з 7.30 до 18.00